روشنایی فروردین
LOADING

متن تستی

شرکت رهام الکترونیک هوشمند با نام تجاری فروردین تولید کننده لامپ های LED تخصصی از سال 1399 شروع به فعالیت نموده است.
این مجموعه عضو مرکز رشد جهاد کشاورزی و پارک علم و فناوری استان قم و اولین تولید کننده لامپ های LED تخصصی در حوزه زیست فناوری، زیست محیطی و انرژی های پاک می باشدکه با بکارگیری از دانش آموختگان دکتری تخصصی و دانشجویان برجسته و خلاق در حوزه های الکترونیک، برق، زیست شناسی، میکروبیولوژی، کشاورزی و مدیریت توانسته است با استفاده از تکنولوژی لامپ های LED که دارای نانومتر های مختص رشد برای انواع گیاهان می باشد در زمینه های رشد هیدروپونیک، کشاورزی طبقاتی، پرورش و نگهداری گیاهان آپارتمانی، کشت سبزی جات و سیفی جات در منزل و حتی محل کار، کشت بافت، تولید جلبک و قارچ برای مصارف فناورانه، باغداری و کشاورزی های نوین و ... کمک شایانی در جهت بهبود کیفیت، رشد بهتر محصولات کشاورزی، افزایش ظرفیت تولید سیستم های رشد در گیاهان و افزایش بهره وری کمی و کیفی زنجیره غذایی در حوزه های زیست فناوری و کشاورزی پیشرفته داشته باشد.
تمامی محصولات تولید شده با برند فروردین دارای بسته بندی استاندارد و هولوگرام جهت ارسال به سراسر ایران و جهان دارای بالاترین سطح کیفی  همراه با کارت گارانتی یک ساله به شما عزیزان ارائه می گردد.
فروردین با مشاوره خود در زمینه LED های تخصصی شما عزیزان را در انتخاب هر چه بهتر محصول با توجه به نیاز و نوع درخواست، مساحت زیر کشت، نوع و تعداد گیاه با در نظر گرفتن پارامترهای متفاوت همراهی می کند. مجموعه ما سعی می کند بهترین کیفیت و بالاترین راندمان را برای داشتن فضایی سبزتر و در نهایت جامعه ای شاداب تر برایتان به ارمغان آورد.

فروردین انعکاسی از تکنولوژی و طبیعت